ЯК В КІНО!

10 сентября 2022

10 вересня - День українського кіно

10 вересня - День українського кіно.

Що і говорити, в незвичні часи нині ми його зустрічаємо. 

Війна вирує в рідній країні. Але навіть за цих обставин виходить, що насамперед, і не словами, а справами своїми славними  поздоровляють нас і всіх наших співвітчизників з святом   - Збройні Сили України, у складі яких на бойових позиціях  багато   наших колег. Відклавши на якийсь час сценарії нових фільмів, календарно-постановочні плани і згорнувши кошториси, ескізи костюмів і декорацій, роздруківки ролей, - вони воюють за рідну країну, за рідну землю, за рідний будинок, за рідних і близьких. За Життя б'ються. Чітким і результативним діям української армії могли б позаздрити сценаристи і режисери багатьох фільмів про війну. А тим часом, справжнім подарунком усій країні стали переконливі і майже фантастичні фронтові звершення бійців ВСУ, завдяки чому фронтові зведення останніх днів раз у раз нагадують кожному з нас такі звичні і особливо значимі саме тепер слова щирої радості: "Як в кіно"!

Кіно має бути на екрані? - Так, і буде воно на екрані, ствердно буде! І в день українського кіно ми заявляємо про це впевнено.

А поки що - за Перемогу! Щоб повернувся у домівки Мир, і відродилась Творчість, і зігрівало Сімейне Тепло. Як і належить хорошому і доброму нашому кіно.

З святом!

Слава Україні!

Смерть рашистським окупантам!

Правління Одеського відділення НСКУ


Share/Save/Bookmark
Печать PDF


«Место встречи изменить нельзя», 1979

Лента кино-новостей

Связаться с нами

Украина, Одесса
Одесская киностудия
Французский бульвар, 33
Тел: +38 (048) 725-03-09
Тел/Факс: +38 (0482) 33-95-29
Музей кино: +38 (0482) 33-95-38
E-mail: odesakino@ukr.net