НАШІ ВІТАННЯ!

24 августа 2022

Цими серпневими днями відзначає свій ювілей наша колега та добрий товариш Тамара Хмиадашвили

НАШІ ВІТАННЯ!

Цими серпневими днями відзначає свій ювілей наша колега та добрий товариш Тамара Хмиадашвили.

Впродовж багатьох десятиліть вона успішно працювала редактором Одеської кіностудії,  приймаючи безпосередню участь у створенні численних славетних фільмів. Варто відзначити, зокрема, хоча б славетний «Військово-польовий роман», номінований на найвищу у світі професійну нагороду – «Оскар» (США). Стало апробованою традицією те, що слушні редакторські зауваження та поради Тамари Гаврилівни завжди з подякою сприймалися та сприймаються як відомими режисерами, так і молодими митцями, які лише починають свій шлях у мистецтво. Невипадково великий досвід та заслужений авторитет дозволили ій очолити в якості головного редактора кілька творчих об`єднань, а також стати головним редактором Одеської кіностудії.

Чималий особистий внесок ювілярші - у функціонування Кіношколи імені Віри Холодної та залучення до викладацької діяльності тут провідних майстрів кіно з числа корифеїв кіностудії.

Від душі вітаючи члена Одеського відділення НСКУ Тамару Гаврилівну Хміадашвілі, ми щиро бажаємо їй якомога більше здоров’я та, звичайно, необхідних, як і кожному з нас, Перемоги та миру.

Правление Одесского отделения НСКУ


Share/Save/Bookmark
Печать PDF


«Место встречи изменить нельзя», 1979

Лента кино-новостей

Связаться с нами

Украина, Одесса
Одесская киностудия
Французский бульвар, 33
Тел: +38 (048) 725-03-09
Тел/Факс: +38 (0482) 33-95-29
Музей кино: +38 (0482) 33-95-38
E-mail: odesakino@ukr.net