Нехай квітує рідна Україна!

21 августа 2021

Нехай квітує рідна Україна! Кінофестиваль  Дніпро – cinema

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ

КООРДИНАЦІЙНА РАДА НСКУ

Шановні колеги! Друзі!

    24 серпня 1991 року Верховна Рада урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної Української держави. День Незалежності – це одне з найважливіших свят для нас. Тридцять років були наповнені різноманітними подіями і процесами  як у житті всієї країни, так і в житті областей, міст і сіл, зрештою в житті кожної людини, що живе в Україні.  До 30-ї річниці Незалежності України багато митців  підготували свої подарунки. Кінематографісти, що об’єднані в осередках та відділеннях Національної спілки кінематографістів України,  не  залишаються осторонь цієї ювілейної події.

    За ініціативи членів Координаційної ради відділень та осередків НСКУ  підготовлено  кінофестиваль  «Нехай квітує рідна Україна!», що проводиться в рамках Всеукраїнського фестивалю екранних мистецтв  „Дніпро – cinema”  ім.Данила Сахненка. Саме фестиваль „Дніпро – cinema”   з  2004 року  активно популяризує  творчий доробок кінематографістів з відділень та осередків НСКУ. Через пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження у всьому світі  кінофестиваль цього року відбудеться в онлайн-форматі. Термін проведення фестивалю з 22 серпня цього року  до Дня українського кіно.

     До показу в програмі фестивалю свої фільми уже надали кінематографісти Полтави, Запоріжжя, Одеси, Луцька, Івано-Франківська, Харкова, Львова, Житомира, Херсону та Дніпра. Фестиваль  «Нехай квітує рідна Україна!» стартує  напередодні  Дня Незалежності, 22 серпня. Фільми будуть розміщені на сторінці в ютубі, що дасть можливість переглянути їх як учасникам, так і багатьом глядачам у містах і селах України. Інформацію  про фільми   учасників і адресу в мережі буде повідомлено додатково.

З повагою

Голова Координаційної ради

              відділень та осередків НСКУ 

Валентина Слобода.


Share/Save/Bookmark
Печать PDF


«Место встречи изменить нельзя», 1979

Лента кино-новостей

Связаться с нами

Украина, Одесса
Одесская киностудия
Французский бульвар, 33
Тел: +38 (048) 725-03-09
Тел/Факс: +38 (0482) 33-95-29
Музей кино: +38 (0482) 33-95-38
E-mail: odesakino@ukr.net